خبرگزاری کرمان امین
پایگاه خبری اجتماعی و فرهنگی

۴۵ کشته بردسیری در تصادفات ده ماه گذشته

به گزارش کرمان امین به نقل از ایسنا؛ استاندار کرمان با تاکید بر اینکه با رانندگان متخلف برخورد جدی شود، گفت: وضعیت جوی و راه‌های استان باید مرتب اطلاع رسانی و روشنایی ورودی شهرها ساماندهی شود.
محمدمهدی فداکار ۲۲ اسفندماه در جلسه ستاد راهبردی کاهش تصادفات استان کرمان بر لزوم نظارت جدی دستگاه‌های مربوطه بر جاده‌ها افزود: روزانه میزان تردد استان را رصد کنید.
وی با تاکید بر اینکه با رانندگان متخلف برخورد جدی شود، اظهار کرد: وضعیت جوی و راه‌های استان را مرتب اطلاع رسانی کنید و روشنایی ورودی شهرها را ساماندهی کنید.
استاندار کرمان با بیان این مطلب که تعداد تلفات استان نسبت به ترددها کاهش یافته، عنوان کرد: شوتی‌ها و پلاک مخدوش‌ها مدتی جاده‌های استان را ناامن کرده بودند که با اقدامات پلیس اکنون این موارد بسیار کاهش یافته است.
سردارناصر فرشید فرمانده انتظامی استان کرمان هم در این جلسه بازنگری در تابلوهای حمل با جرثقیل و پارک ممنوع نصب شده در برخی مکان‌ها را الزامی دانست و در ادامه از تاثیر مجتمع‌های خدمات رفاهی بین راهی در کاهش تصادفات سخن گفت و اظهار کرد: اگر این مجتمع‌ها را افزایش یابد، ما امنیت آنها را تامین می‌کنیم.
وی با اشاره به اقدامات استان در برخورد با رانندگان متخلف تصریح کرد: استان کرمان در برخورد با خودروهای شوتی رتبه اول کشور را کسب کرده است.
علی رضایی رئیس پلیس راه شمال استان کرمان نیز گفت: بیشترین جانباختگان و مجروحان حوادث رانندگی در ۱۰ ماهه امسال در شمال استان مربوط به کرمان، سیرجان، زرند و رفسنجان، بم، بردسیر و نرماشیر بوده که به ترتیب در این شهرها ۱۵۱ نفر، ۹۹ نفر، ۵۱ نفر، ۷۰ نفر، ۴۱ نفر، ۴۵ و ۳۲ نفر جان باخته‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.