خبرگزاری کرمان امین
پایگاه خبری اجتماعی و فرهنگی

کلنگ زنی ساختمان اداری امدادی هلال احمر بردسیر

همزمان با روز جهانی صلیب سرخ و با حضور مسئولان استانی و محلی رقم خورد

به گزارش کرمان امین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ در سومین روز از هفته هلال احمر و همزمان با روز جهانی صلیب سرخ، ساختمان اداری امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان بردسیر با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، فرماندار و امام جمعه شهرستان بردسیر کلنگ زنی شد.

رضا فلاح در این مراسم ضمن تبریک هفته هلال احمر و روز جهانی صلیب سرخ بیان کرد: خدمات جمعیت هلال احمر حد و مرز ندارد.

او با اشاره به شعار سومین روز از هفته هلال با نام جمعیت در عرصه بین الملل، خدمت بدون مرز گفت: جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در کشور سوریه و ترکیه خوش درخشیده است.

فلاح به اجرای برنامه‌های متنوع جمعیت هلال احمر استان کرمان در هفته هلال احمر اشاره کرد و افزود: امروز پروژه احداث ساختمان اداری امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان کرمان با اعتبار بیش از ۱۲ میلیارد تومان کلنگ زنی شد.

زهرا موسی پور عضو هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان کرمان در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش نیرو‌های داوطلب جمعیت هلال احمر بیان کرد: امروز فعالیت‌های هلال احمر از دیده هیچکس پنهان و پوشیده نیست.

او افزود: اگر مدال‌ها و نشان‌های بین الملی به جمعیت هلال احمر تعلق می‌گیرد، متعلق به تک تک اعضای داوطلبی است که در برنامه و مناسبت‌های مختلف به ایفای نقش و وظایف خود می‌پردازند.

موسی پور با اشاره به اینکه امروز روز بهار فعالیت‌های جمعیت هلال احمر است، عنوان کرد: هر روز در جمعیت هلال احمر استان کرمان، شاهد کار جدید و برنامه‌های نوین در همه حوزه‌ها هستیم.

او تصریح کرد: هلال احمر در استان یکی از دستگاه‌های مهم و کلیدی است و همیشه در هر حادثه و بحرانی اولین نگاه به جمعیت هلال احمر است.

موسی پور در ادامه با اشاره به ورود موفق جمعیت هلال احمر در حوزه آسیب‌های اجتماعی گفت: پیشانی هلال احمر و یکی از نقطه‌های ورود اعضای جوانان و داوطلب در جمعیت هلال احمر، راه انداری و فعالیت خانه‌های هلال است.

در حاشیه این مراسم از ۲ عضو کانون دانش آموزی جمعیت هلال احمر شهرستان بردسیر که در جشنواره کشوری فیلم و عکس اربعین حسینی حائز رتبه برتر شدند، از سوی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، امام جمعه و فرماندار شهرستان تجلیل به عمل آمد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.