خبرگزاری کرمان امین
پایگاه خبری اجتماعی و فرهنگی

دستگیری عامل قتل جوان شانزده ساله در عملیات پلیس بردسیر

فرماندهی انتظامی بردسیر عنوان کرد

به گزارش کرمان امین به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر در این رابطه گفت: با سرعت عمل و تلاش ماموران این فرماندهی، عامل قتل یک جوان شانزده ساله در بردسیر کمتر از ۲۴ ساعت پس از وقوع قتل شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ منصور رمضان نژاد در تشریح این خبر بیان داشت: در پی نزاع و درگیری بین چند جوان که منجر به قتل یک پسر شانزده ساله با سلاح سرد شد، بلافاصله شناسایی و دستگیری قاتل در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.
وی افزود: با حضور مأموران در محل درگیری مشخص شد که نزاع بین دو جوان ۱۶ و ۱۸ ساله صورت گرفته که یکی از آنها به وسیله ضربه چاقو دیگری را مجروح کرده و فرد مضروب توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر با بیان اینکه فرد مضروب پس از انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحات وارده جان خودش را از دست می دهد ؛اضافه کرد: بلافاصله تحقیقات ویژه پلیس در زمینه شناسایی و دستگیری قاتل آغاز و با دستگیری ۷ فرد که در این نزاع حضور داشتند و همچنین با دستگیری ۱۲ نفر دیگر که در فراری دادن متهم نقش داشتند عامل اصلی شناسایی و کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شد.
فرمانده انتظامی بردسیر با بیان اینکه در این درگیری ۲ جوان دیگر نیز مضروب شدند و حال عمومی آنان رضایت بخش میباشد، گفت: این پسر جوان در بازجوییهای اولیه علت و انگیزه قتل را اختلافات شخصی عنوان کرده است که در این رابطه و برای پیشگیری از اینگونه رخدادهای تلخ و جبران ناپذیر بر نظارت خانوادهها بر رفتار جوانان و نوجوانان و کنترل هیجانات دوران جوانی تاکید کرده ایم.

2 نظرات
 1. لیندا می گوید

  دروغ ننویسید خودش آمد ،خودشو معرفی کرد و قتل غیرعمد بوده

  1. کرمان امین می گوید

   سلام
   خبر به نقل از خبرگزاری رسمی پلیس ذکر شده، اشتباهی اگر وجود دارد از خبرگزاری پلیس است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.